Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1804
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 1490 m²
Hei- en Boeicopseweg 138 is een woonhuis in Hei- en Boeicop, gebouwd in 1804. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 1490 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hei- en Boeicopseweg 138
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
9.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
6.2 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
17.8 kmDe prijsindicatie voor Hei- en Boeicopseweg 138 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Hei- en Boeicop buitengebied is €516.000. Dat komt neer op circa €2.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHei- en Boeicopseweg 138 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Hei- en Boeicop buitengebied. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Hei- en Boeicopseweg 138 is een woonhuis in Hei- en Boeicop buitengebied, gebouwd in 1804 (222 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hei- en Boeicopseweg 138 heeft 201 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1490 m². In Hei- en Boeicop buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hei- en Boeicop buitengebied in Hei- en Boeicop (Utrecht) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hei- en Boeicopseweg 138 in Hei- en Boeicop buitengebied bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hei- en Boeicopseweg 138: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 6.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Hei- en Boeicop buitengebied: restaurant (1.1 km), cafe (3.1 km).