Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 3460 m²
Hei- en Boeicopseweg 116 is een woonhuis in Hei- en Boeicop, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m² en een perceel van 3460 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hei- en Boeicopseweg 116
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
9.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
6.2 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
17.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hei- en Boeicop buitengebied is €516.000. Dat komt neer op circa €2.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHei- en Boeicopseweg 116 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Hei- en Boeicop buitengebied. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Hei- en Boeicopseweg 116 is een woonhuis in Hei- en Boeicop buitengebied, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hei- en Boeicopseweg 116 heeft 181 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3460 m². In Hei- en Boeicop buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hei- en Boeicopseweg 116 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Hei- en Boeicop buitengebied in Hei- en Boeicop (Utrecht) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hei- en Boeicopseweg 116 in Hei- en Boeicop buitengebied bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hei- en Boeicopseweg 116: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 6.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6.5 km.