Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1949
- Woonoppervlakte
- 384 m²
- Perceeloppervlakte
- 2075 m²
Hei- en Boeicopseweg 163 is een woonhuis in Hei- en Boeicop, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 384 m² en een perceel van 2075 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hei- en Boeicopseweg 163
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
9.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
6.2 kmZiekenhuis
10.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
17.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hei- en Boeicop buitengebied is €516.000. Dat komt neer op circa €1.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHei- en Boeicopseweg 163 is een woonhuis van 384 m² in de wijk Hei- en Boeicop buitengebied. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 38 inwoners per km².
Hei- en Boeicopseweg 163 is een woonhuis in Hei- en Boeicop buitengebied, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hei- en Boeicopseweg 163 heeft 384 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2075 m². In Hei- en Boeicop buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hei- en Boeicop buitengebied in Hei- en Boeicop (Utrecht) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Hei- en Boeicopseweg 163 in Hei- en Boeicop buitengebied bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 9.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hei- en Boeicopseweg 163: ziekenhuis op 10.6 km, apotheek op 6.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Hei- en Boeicop buitengebied: restaurant (1.1 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Hei- en Boeicopseweg 163 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hei- en Boeicop buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.