Eengezinswoning, vrijstaande woning Kaathovensedijk 6 A Heeswijk-Dinther

Kaathovensedijk 6 A, 5473 VP Heeswijk-Dinther

85 m² Bouwjaar 2004 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Kaathovensedijk 6 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 3400 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
3400 m²
Inhoud
333 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kaathovensedijk 6 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaathovensedijk 6 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, heteluchtverwarming, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

685 Inwoners
325 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
132 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Heeswijkse Bosschen
87% Koopwoningen
87 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kaathovensedijk 6 A

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Kaathovensedijk 6 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaathovensedijk 6 A?

De prijsindicatie voor Kaathovensedijk 6 A ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Heeswijkse Bosschen is €587.000. Dat komt neer op circa €6.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaathovensedijk 6 A zich tot de wijk Heeswijkse Bosschen?

Kaathovensedijk 6 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 85 m² in de wijk Heeswijkse Bosschen. De buurt telt 132 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 87 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaathovensedijk 6 A?

Kaathovensedijk 6 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heeswijkse Bosschen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kaathovensedijk 6 A vergeleken met de buurt?

Kaathovensedijk 6 A heeft 85 m² woonoppervlakte en 333 m³ inhoud. Het perceel is 3400 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Heeswijkse Bosschen ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaathovensedijk 6 A en wat betekent dat?

Kaathovensedijk 6 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kaathovensedijk 6 A?

Kaathovensedijk 6 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Heeswijkse Bosschen?

De wijk Heeswijkse Bosschen in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heeswijkse Bosschen?

Vanuit Kaathovensedijk 6 A in Heeswijkse Bosschen bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 3.3 km.