Streetview Lariestraat 26 A Heeswijk-Dinther

Lariestraat 26 A, 5473 VL Heeswijk-Dinther

197 m² Bouwjaar 1976

Lariestraat 26 A is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 2005 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
2005 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lariestraat 26 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

515 Inwoners
210 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Hopveld - Muggenhoek
73% Koopwoningen
1.096 Inwoners per km²

Locatie van Lariestraat 26 A

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Lariestraat 26 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lariestraat 26 A?

De gemiddelde woningwaarde in Hopveld - Muggenhoek is €444.000. Dat komt neer op circa €2.254 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lariestraat 26 A zich tot de wijk Hopveld - Muggenhoek?

Lariestraat 26 A is een woonhuis van 197 m² in de wijk Hopveld - Muggenhoek. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lariestraat 26 A?

Lariestraat 26 A is een woonhuis in Hopveld - Muggenhoek, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lariestraat 26 A vergeleken met de buurt?

Lariestraat 26 A heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2005 m². In Hopveld - Muggenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hopveld - Muggenhoek?

De wijk Hopveld - Muggenhoek in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hopveld - Muggenhoek?

Vanuit Lariestraat 26 A in Hopveld - Muggenhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hopveld - Muggenhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lariestraat 26 A: ziekenhuis op 11 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hopveld - Muggenhoek?

Recreatie nabij Hopveld - Muggenhoek: restaurant (0.7 km), cafe (0.6 km).