Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 466 m²
Kleijne Hove 5 is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 466 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleijne Hove 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
12.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
10.8 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heilaren is €462.000. Dat komt neer op circa €991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleijne Hove 5 is een woonhuis van 466 m² in de wijk Heilaren. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.706 inwoners per km².
Kleijne Hove 5 is een woonhuis in Heilaren, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kleijne Hove 5 heeft 466 m² woonoppervlakte. In Heilaren ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleijne Hove 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Heilaren in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kleijne Hove 5 in Heilaren bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleijne Hove 5: ziekenhuis op 10.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Heilaren: restaurant (0.9 km), cafe (0.6 km).