Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 231 m²
Rodenburgseweg 25 is een woning in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rodenburgseweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
12.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
10.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
6.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rodenburg is €391.000. Dat komt neer op circa €1.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRodenburgseweg 25 is een woning van 231 m² in de wijk Rodenburg. De buurt telt 308 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.518 inwoners per km².
Rodenburgseweg 25 is een woning in Rodenburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Rodenburgseweg 25 heeft 231 m² woonoppervlakte. In Rodenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rodenburg in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rodenburgseweg 25 in Rodenburg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rodenburgseweg 25: ziekenhuis op 10.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Rodenburg: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Rodenburgseweg 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rodenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.