Streetview Heilarensestraat 32 Heeswijk-Dinther

Heilarensestraat 32, 5473 RB Heeswijk-Dinther

191 m² Bouwjaar 1989 Label B

Heilarensestraat 32 is een woonhuis in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 608 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
608 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Heilarensestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heilarensestraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

12.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.8 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

905 Inwoners
345 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
339 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Heilaren
89% Koopwoningen
3.706 Inwoners per km²

Locatie van Heilarensestraat 32

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Heilarensestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Heilarensestraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Heilaren is €462.000. Dat komt neer op circa €2.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heilarensestraat 32 zich tot de wijk Heilaren?

Heilarensestraat 32 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Heilaren. De buurt telt 339 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heilarensestraat 32?

Heilarensestraat 32 is een woonhuis in Heilaren, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heilarensestraat 32 vergeleken met de buurt?

Heilarensestraat 32 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 608 m². In Heilaren ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heilarensestraat 32 en wat betekent dat?

Heilarensestraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heilaren?

De wijk Heilaren in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heilaren?

Vanuit Heilarensestraat 32 in Heilaren bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 12.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heilaren?

Zorg en onderwijs in de buurt van Heilarensestraat 32: ziekenhuis op 10.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.