Streetview Monseigneur van Oorschotstraat 8 Heeswijk-Dinther

Monseigneur van Oorschotstraat 8, 5473 AX Heeswijk-Dinther

48 m² Bouwjaar 2001 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Monseigneur van Oorschotstraat 8 is een appartement in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
48 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur van Oorschotstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monseigneur van Oorschotstraat 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

400 Inwoners
165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
176 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Balledonk
79% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Locatie van Monseigneur van Oorschotstraat 8

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Monseigneur van Oorschotstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur van Oorschotstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Balledonk is €445.000. Dat komt neer op circa €9.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur van Oorschotstraat 8 zich tot de wijk Balledonk?

Monseigneur van Oorschotstraat 8 is een appartement van 48 m² in de wijk Balledonk. De buurt telt 176 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur van Oorschotstraat 8?

Monseigneur van Oorschotstraat 8 is een appartement in Balledonk, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Monseigneur van Oorschotstraat 8 vergeleken met de buurt?

Monseigneur van Oorschotstraat 8 heeft 48 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Balledonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monseigneur van Oorschotstraat 8 en wat betekent dat?

Monseigneur van Oorschotstraat 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monseigneur van Oorschotstraat 8?

Monseigneur van Oorschotstraat 8 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Balledonk?

De wijk Balledonk in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Balledonk?