Eengezinswoning, vrijstaande woning Monseigneur van Oorschotstraat 21 Heeswijk-Dinther

Monseigneur van Oorschotstraat 21, 5473 AX Heeswijk-Dinther

143 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Monseigneur van Oorschotstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Heeswijk-Dinther, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 435 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
435 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur van Oorschotstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monseigneur van Oorschotstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.3%
CO₂-emissie
24.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heeswijk-Dinther

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Heeswijk-Dinther

400 Inwoners
165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
176 Woningvoorraad
€445.000 Gem. woningwaarde Balledonk
79% Koopwoningen
2.920 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Monseigneur van Oorschotstraat 21

Vergelijkbare woningen in Heeswijk-Dinther

Veelgestelde vragen over Monseigneur van Oorschotstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur van Oorschotstraat 21?

De prijsindicatie voor Monseigneur van Oorschotstraat 21 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Balledonk is €445.000. Dat komt neer op circa €3.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur van Oorschotstraat 21 zich tot de wijk Balledonk?

Monseigneur van Oorschotstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 143 m² in de wijk Balledonk. De buurt telt 176 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.920 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur van Oorschotstraat 21?

Monseigneur van Oorschotstraat 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Balledonk, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Monseigneur van Oorschotstraat 21 vergeleken met de buurt?

Monseigneur van Oorschotstraat 21 heeft 143 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 435 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Balledonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monseigneur van Oorschotstraat 21 en wat betekent dat?

Monseigneur van Oorschotstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monseigneur van Oorschotstraat 21?

Monseigneur van Oorschotstraat 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Balledonk?

De wijk Balledonk in Heeswijk-Dinther (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.