Streetview Dr. Clemens Meulemanstraat 102 Heerlen

Dr. Clemens Meulemanstraat 102, 6418 PE Heerlen

215 m² Bouwjaar 1991

Dr. Clemens Meulemanstraat 102 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 427 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
427 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dr. Clemens Meulemanstraat 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1670 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-West
63% Koopwoningen
1.202 Inwoners per km²

Locatie van Dr. Clemens Meulemanstraat 102

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Dr. Clemens Meulemanstraat 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Clemens Meulemanstraat 102?

De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €1.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Clemens Meulemanstraat 102 zich tot de wijk Heerlerbaan-West?

Dr. Clemens Meulemanstraat 102 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Clemens Meulemanstraat 102?

Dr. Clemens Meulemanstraat 102 is een woonhuis in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dr. Clemens Meulemanstraat 102 vergeleken met de buurt?

Dr. Clemens Meulemanstraat 102 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 427 m². In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-West?

De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Vanuit Dr. Clemens Meulemanstraat 102 in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dr. Clemens Meulemanstraat 102: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Heerlerbaan-West?