Streetview Zandweg 125 Heerlen

Zandweg 125, 6418 PA Heerlen

302 m² Bouwjaar 1991 Label B

Zandweg 125 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
302 m²
Perceeloppervlakte
900 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandweg 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandweg 125

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1670 Inwoners
775 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
795 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Heerlerbaan-West
63% Koopwoningen
1.202 Inwoners per km²

Locatie van Zandweg 125

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Zandweg 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandweg 125?

De prijsindicatie voor Zandweg 125 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-West is €412.000. Dat komt neer op circa €1.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandweg 125 zich tot de wijk Heerlerbaan-West?

Zandweg 125 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Heerlerbaan-West. De buurt telt 795 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.202 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandweg 125?

Zandweg 125 is een woonhuis in Heerlerbaan-West, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zandweg 125 vergeleken met de buurt?

Zandweg 125 heeft 302 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Heerlerbaan-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandweg 125 en wat betekent dat?

Zandweg 125 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heerlerbaan-West?

De wijk Heerlerbaan-West in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Vanuit Zandweg 125 in Heerlerbaan-West bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heerlerbaan-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandweg 125: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.