Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1945
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
A gen Giezen 37 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 595 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €161.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor A gen Giezen 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor A gen Giezen 37 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Heerlerbaan-Oost is €161.000. Dat komt neer op circa €1.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenA gen Giezen 37 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Heerlerbaan-Oost. De buurt telt 2.301 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.792 inwoners per km².
A gen Giezen 37 is een woonhuis in Heerlerbaan-Oost, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
A gen Giezen 37 heeft 90 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Heerlerbaan-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €161.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
A gen Giezen 37 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-06-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
A gen Giezen 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Heerlerbaan-Oost in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €161.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit A gen Giezen 37 in Heerlerbaan-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van A gen Giezen 37: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.4 km.