Portiekflat (appartement) Marcus Aureliushof 36 Heerlen

Marcus Aureliushof 36, 6417 TD Heerlen

24 m² Bouwjaar 1960 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Marcus Aureliushof 36 is een portiekflat (appartement) in Heerlen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
24 m²
Inhoud
60 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marcus Aureliushof 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marcus Aureliushof 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.76
CO₂-emissie
2572.41 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marcus Aureliushof 36

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Marcus Aureliushof 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Marcus Aureliushof 36?

De prijsindicatie voor Marcus Aureliushof 36 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €7.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marcus Aureliushof 36 zich tot de wijk Aarveld?

Marcus Aureliushof 36 is een portiekflat (appartement) van 24 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marcus Aureliushof 36?

Marcus Aureliushof 36 is een portiekflat (appartement) in Aarveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marcus Aureliushof 36 vergeleken met de buurt?

Marcus Aureliushof 36 heeft 24 m² woonoppervlakte en 60 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marcus Aureliushof 36 en wat betekent dat?

Marcus Aureliushof 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2572.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marcus Aureliushof 36?

Marcus Aureliushof 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Marcus Aureliushof 36 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.