Portiekflat (appartement) Marcus Aureliushof 20 Heerlen

Marcus Aureliushof 20, 6417 TD Heerlen

88 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Marcus Aureliushof 20 is een portiekflat (appartement) in Heerlen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €188.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marcus Aureliushof 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marcus Aureliushof 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.49
CO₂-emissie
3038.39 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

1220 Inwoners
760 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€188.000 Gem. woningwaarde Aarveld
36% Koopwoningen
5.432 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marcus Aureliushof 20

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Marcus Aureliushof 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Marcus Aureliushof 20?

De prijsindicatie voor Marcus Aureliushof 20 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Aarveld is €188.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marcus Aureliushof 20 zich tot de wijk Aarveld?

Marcus Aureliushof 20 is een portiekflat (appartement) van 88 m² in de wijk Aarveld. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.432 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marcus Aureliushof 20?

Marcus Aureliushof 20 is een portiekflat (appartement) in Aarveld, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marcus Aureliushof 20 vergeleken met de buurt?

Marcus Aureliushof 20 heeft 88 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Aarveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €188.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marcus Aureliushof 20 en wat betekent dat?

Marcus Aureliushof 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3038.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marcus Aureliushof 20?

Marcus Aureliushof 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aarveld?

De wijk Aarveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €188.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aarveld?

Vanuit Marcus Aureliushof 20 in Aarveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.