Halfvrijstaande woning Douve Weienstraat 42 Heerlen

Douve Weienstraat 42, 6417 GK Heerlen

133 m² Bouwjaar 1978 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Douve Weienstraat 42 is een halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 396 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
396 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Douve Weienstraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Douve Weienstraat 42

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Garagebox
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3700 Inwoners
2205 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2257 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Douve Weien
40% Koopwoningen
4.700 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Douve Weienstraat 42

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Douve Weienstraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Douve Weienstraat 42?

De prijsindicatie voor Douve Weienstraat 42 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Dat komt neer op circa €1.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Douve Weienstraat 42 zich tot de wijk Douve Weien?

Douve Weienstraat 42 is een halfvrijstaande woning van 133 m² in de wijk Douve Weien. De buurt telt 2.257 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Douve Weienstraat 42?

Douve Weienstraat 42 is een halfvrijstaande woning in Douve Weien, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Douve Weienstraat 42 vergeleken met de buurt?

Douve Weienstraat 42 heeft 133 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 396 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Douve Weien ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Douve Weienstraat 42 en wat betekent dat?

Douve Weienstraat 42 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Douve Weienstraat 42?

Douve Weienstraat 42 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Douve Weien?

De wijk Douve Weien in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Vanuit Douve Weienstraat 42 in Douve Weien bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.