Streetview Burg. Waszinkstraat 116 Heerlen

Burg. Waszinkstraat 116, 6417 CX Heerlen

159 m² Bouwjaar 1952 Label A

Burg. Waszinkstraat 116 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 491 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
491 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burg. Waszinkstraat 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Waszinkstraat 116

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Heerlen

3700 Inwoners
2205 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2257 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Douve Weien
40% Koopwoningen
4.700 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Waszinkstraat 116

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Burg. Waszinkstraat 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Waszinkstraat 116?

De gemiddelde woningwaarde in Douve Weien is €226.000. Dat komt neer op circa €1.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Waszinkstraat 116 zich tot de wijk Douve Weien?

Burg. Waszinkstraat 116 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Douve Weien. De buurt telt 2.257 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.700 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Waszinkstraat 116?

Burg. Waszinkstraat 116 is een woonhuis in Douve Weien, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. Waszinkstraat 116 vergeleken met de buurt?

Burg. Waszinkstraat 116 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 491 m². In Douve Weien ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Waszinkstraat 116 en wat betekent dat?

Burg. Waszinkstraat 116 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Douve Weien?

De wijk Douve Weien in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 3.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Douve Weien?

Vanuit Burg. Waszinkstraat 116 in Douve Weien bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Douve Weien?