Portiekflat Burg. Waszinkstraat 61 Heerlen

Burg. Waszinkstraat 61, 6417 CV Heerlen

67 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Burg. Waszinkstraat 61 is een portiekflat in Heerlen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burg. Waszinkstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg. Waszinkstraat 61

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Heerlen

1565 Inwoners
765 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
751 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Bekkerveld
82% Koopwoningen
4.249 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg. Waszinkstraat 61

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Burg. Waszinkstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Waszinkstraat 61?

De prijsindicatie voor Burg. Waszinkstraat 61 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Bekkerveld is €316.000. Dat komt neer op circa €4.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Waszinkstraat 61 zich tot de wijk Bekkerveld?

Burg. Waszinkstraat 61 is een portiekflat van 67 m² in de wijk Bekkerveld. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.249 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Waszinkstraat 61?

Burg. Waszinkstraat 61 is een portiekflat in Bekkerveld, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg. Waszinkstraat 61 vergeleken met de buurt?

Burg. Waszinkstraat 61 heeft 67 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bekkerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg. Waszinkstraat 61 en wat betekent dat?

Burg. Waszinkstraat 61 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 37.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg. Waszinkstraat 61?

Burg. Waszinkstraat 61 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bekkerveld?

De wijk Bekkerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekkerveld?

Vanuit Burg. Waszinkstraat 61 in Bekkerveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.