Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 35 m²
- Slaapkamers
- 1
Ruys de Beerenbroucklaan 3 A is een appartement in Heerlen, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 35 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruys de Beerenbroucklaan 3 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bekkerveld is €316.000. Dat komt neer op circa €9.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuys de Beerenbroucklaan 3 A is een appartement van 35 m² in de wijk Bekkerveld. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.249 inwoners per km².
Ruys de Beerenbroucklaan 3 A is een appartement in Bekkerveld, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ruys de Beerenbroucklaan 3 A heeft 35 m² woonoppervlakte. In Bekkerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruys de Beerenbroucklaan 3 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Bekkerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ruys de Beerenbroucklaan 3 A in Bekkerveld bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruys de Beerenbroucklaan 3 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.2 km.
Recreatie nabij Bekkerveld: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).