Vrijstaande woning Johannes XXIII-singel 36 Heerlen

Johannes XXIII-singel 36, 6416 GH Heerlen

337 m² Bouwjaar 1969 10 kamers 5 slaapkamers Label D

Johannes XXIII-singel 36 is een vrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m², een perceel van 1010 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
337 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²
Inhoud
1354 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
at_edge_of_woods, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Johannes XXIII-singel 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes XXIII-singel 36

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
214.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
280.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
50.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Heerlen

1400 Inwoners
585 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€440.000 Gem. woningwaarde Caumerveld
95% Koopwoningen
3.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes XXIII-singel 36

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Johannes XXIII-singel 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes XXIII-singel 36?

De prijsindicatie voor Johannes XXIII-singel 36 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Caumerveld is €440.000. Dat komt neer op circa €1.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes XXIII-singel 36 zich tot de wijk Caumerveld?

Johannes XXIII-singel 36 is een vrijstaande woning van 337 m² in de wijk Caumerveld. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes XXIII-singel 36?

Johannes XXIII-singel 36 is een vrijstaande woning in Caumerveld, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johannes XXIII-singel 36 vergeleken met de buurt?

Johannes XXIII-singel 36 heeft 337 m² woonoppervlakte en 1354 m³ inhoud. Het perceel is 1010 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Caumerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes XXIII-singel 36 en wat betekent dat?

Johannes XXIII-singel 36 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes XXIII-singel 36?

Johannes XXIII-singel 36 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Caumerveld?

De wijk Caumerveld in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Caumerveld?

Vanuit Johannes XXIII-singel 36 in Caumerveld bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.