Herenhuis, tussenwoning Molenberglaan 118 Heerlen

Molenberglaan 118, 6416 EP Heerlen

181 m² Bouwjaar 1918 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Molenberglaan 118 is een herenhuis, tussenwoning in Heerlen, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 338 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
338 m²
Inhoud
694 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Molenberglaan 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenberglaan 118

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (212.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Heerlen

1415 Inwoners
590 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Molenbergpark
60% Koopwoningen
2.389 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenberglaan 118

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Molenberglaan 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenberglaan 118?

De prijsindicatie voor Molenberglaan 118 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbergpark is €347.000. Dat komt neer op circa €1.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenberglaan 118 zich tot de wijk Molenbergpark?

Molenberglaan 118 is een herenhuis, tussenwoning van 181 m² in de wijk Molenbergpark. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenberglaan 118?

Molenberglaan 118 is een herenhuis, tussenwoning in Molenbergpark, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenberglaan 118 vergeleken met de buurt?

Molenberglaan 118 heeft 181 m² woonoppervlakte en 694 m³ inhoud. Het perceel is 338 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Molenbergpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenberglaan 118 en wat betekent dat?

Molenberglaan 118 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Molenberglaan 118?

Molenberglaan 118 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 212 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenbergpark?

De wijk Molenbergpark in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbergpark?

Vanuit Molenberglaan 118 in Molenbergpark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.