Streetview Molenberglaan 48 Heerlen

Molenberglaan 48, 6416 EN Heerlen

273 m² Bouwjaar 1918 Label F

Molenberglaan 48 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 273 m² en een perceel van 287 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
273 m²
Perceeloppervlakte
287 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Molenberglaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenberglaan 48

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Heerlen

1415 Inwoners
590 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Molenbergpark
60% Koopwoningen
2.389 Inwoners per km²

Locatie van Molenberglaan 48

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Molenberglaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenberglaan 48?

De gemiddelde woningwaarde in Molenbergpark is €347.000. Dat komt neer op circa €1.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenberglaan 48 zich tot de wijk Molenbergpark?

Molenberglaan 48 is een woonhuis van 273 m² in de wijk Molenbergpark. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenberglaan 48?

Molenberglaan 48 is een woonhuis in Molenbergpark, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenberglaan 48 vergeleken met de buurt?

Molenberglaan 48 heeft 273 m² woonoppervlakte. Het perceel is 287 m². In Molenbergpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenberglaan 48 en wat betekent dat?

Molenberglaan 48 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Molenbergpark?

De wijk Molenbergpark in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbergpark?

Vanuit Molenberglaan 48 in Molenbergpark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenbergpark?