Streetview Molenberglaan 119 Heerlen

Molenberglaan 119, 6416 EM Heerlen

148 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Molenberglaan 119 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 259 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
259 m²
Inhoud
585 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molenberglaan 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenberglaan 119

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Heerlen

1445 Inwoners
740 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
746 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Dr. Nolensplein en omgeving
38% Koopwoningen
2.852 Inwoners per km²

Locatie van Molenberglaan 119

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Molenberglaan 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenberglaan 119?

De gemiddelde woningwaarde in Dr. Nolensplein en omgeving is €203.000. Dat komt neer op circa €1.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenberglaan 119 zich tot de wijk Dr. Nolensplein en omgeving?

Molenberglaan 119 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Dr. Nolensplein en omgeving. De buurt telt 746 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenberglaan 119?

Molenberglaan 119 is een woonhuis in Dr. Nolensplein en omgeving, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenberglaan 119 vergeleken met de buurt?

Molenberglaan 119 heeft 148 m² woonoppervlakte en 585 m³ inhoud. Het perceel is 259 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Dr. Nolensplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenberglaan 119 en wat betekent dat?

Molenberglaan 119 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-09-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenberglaan 119?

Molenberglaan 119 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dr. Nolensplein en omgeving?

De wijk Dr. Nolensplein en omgeving in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dr. Nolensplein en omgeving?