2-onder-1-kapwoning Molenberglaan 81 Heerlen

Molenberglaan 81, 6416 EL Heerlen

233 m² Bouwjaar 1936 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Molenberglaan 81 is een 2-onder-1-kapwoning in Heerlen, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 465 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
465 m²
Inhoud
1047 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molenberglaan 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenberglaan 81

Tuin
Ja (230.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Heerlen

1415 Inwoners
590 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
587 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Molenbergpark
60% Koopwoningen
2.389 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenberglaan 81

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Molenberglaan 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenberglaan 81?

De prijsindicatie voor Molenberglaan 81 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenbergpark is €347.000. Dat komt neer op circa €1.489 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenberglaan 81 zich tot de wijk Molenbergpark?

Molenberglaan 81 is een 2-onder-1-kapwoning van 233 m² in de wijk Molenbergpark. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenberglaan 81?

Molenberglaan 81 is een 2-onder-1-kapwoning in Molenbergpark, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenberglaan 81 vergeleken met de buurt?

Molenberglaan 81 heeft 233 m² woonoppervlakte en 1047 m³ inhoud. Het perceel is 465 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Molenbergpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenberglaan 81 en wat betekent dat?

Molenberglaan 81 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Molenberglaan 81?

Molenberglaan 81 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 230 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Molenbergpark?

De wijk Molenbergpark in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenbergpark?

Vanuit Molenberglaan 81 in Molenbergpark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.