Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 652 m²
Molenberglaan 27 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 652 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenberglaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenbergpark is €347.000. Dat komt neer op circa €1.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenberglaan 27 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Molenbergpark. De buurt telt 587 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².
Molenberglaan 27 is een woonhuis in Molenbergpark, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molenberglaan 27 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 652 m². In Molenbergpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Molenbergpark in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Molenberglaan 27 in Molenbergpark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenberglaan 27: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Molenbergpark: restaurant (0.9 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Molenberglaan 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Molenbergpark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.