Streetview Limburgiastraat 31 Heerlen

Limburgiastraat 31, 6415 VJ Heerlen

140 m² Bouwjaar 1930 Label F

Limburgiastraat 31 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 682 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
682 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Limburgiastraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Limburgiastraat 31

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
374.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Heerlen

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1520 Woningvoorraad
€156.000 Gem. woningwaarde Meezenbroek
25% Koopwoningen
5.128 Inwoners per km²

Locatie van Limburgiastraat 31

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Limburgiastraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Limburgiastraat 31?

De gemiddelde woningwaarde in Meezenbroek is €156.000. Dat komt neer op circa €1.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Limburgiastraat 31 zich tot de wijk Meezenbroek?

Limburgiastraat 31 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Meezenbroek. De buurt telt 1.520 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Limburgiastraat 31?

Limburgiastraat 31 is een woonhuis in Meezenbroek, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Limburgiastraat 31 vergeleken met de buurt?

Limburgiastraat 31 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 682 m². In Meezenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Limburgiastraat 31 en wat betekent dat?

Limburgiastraat 31 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-04-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Meezenbroek?

De wijk Meezenbroek in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Meezenbroek?

Vanuit Limburgiastraat 31 in Meezenbroek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Meezenbroek?