Streetview Sint Barbarastraat 150 Heerlen

Sint Barbarastraat 150, 6415 RZ Heerlen

168 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Sint Barbarastraat 150 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
586 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sint Barbarastraat 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Barbarastraat 150

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

650 Inwoners
310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
307 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Palemig
73% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Sint Barbarastraat 150

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Sint Barbarastraat 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Barbarastraat 150?

De gemiddelde woningwaarde in Palemig is €250.000. Dat komt neer op circa €1.488 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Barbarastraat 150 zich tot de wijk Palemig?

Sint Barbarastraat 150 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Palemig. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Barbarastraat 150?

Sint Barbarastraat 150 is een woonhuis in Palemig, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Barbarastraat 150 vergeleken met de buurt?

Sint Barbarastraat 150 heeft 168 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Palemig ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Barbarastraat 150 en wat betekent dat?

Sint Barbarastraat 150 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Barbarastraat 150?

Sint Barbarastraat 150 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Palemig?

De wijk Palemig in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palemig?

Vanuit Sint Barbarastraat 150 in Palemig bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.