Streetview Sint Barbarastraat 33 Heerlen

Sint Barbarastraat 33, 6415 RR Heerlen

222 m² Bouwjaar 1931 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Sint Barbarastraat 33 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 438 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
438 m²
Inhoud
966 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sint Barbarastraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Barbarastraat 33

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Heerlen

650 Inwoners
310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
307 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Palemig
73% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Sint Barbarastraat 33

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Sint Barbarastraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Barbarastraat 33?

De prijsindicatie voor Sint Barbarastraat 33 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Palemig is €250.000. Dat komt neer op circa €1.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Barbarastraat 33 zich tot de wijk Palemig?

Sint Barbarastraat 33 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Palemig. De buurt telt 307 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Barbarastraat 33?

Sint Barbarastraat 33 is een woonhuis in Palemig, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Barbarastraat 33 vergeleken met de buurt?

Sint Barbarastraat 33 heeft 222 m² woonoppervlakte en 966 m³ inhoud. Het perceel is 438 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Palemig ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Barbarastraat 33 en wat betekent dat?

Sint Barbarastraat 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-09-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Barbarastraat 33?

Sint Barbarastraat 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Palemig?

De wijk Palemig in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Palemig?

Vanuit Sint Barbarastraat 33 in Palemig bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.