Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Inhoud
- 264 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Jozef Israëlsstraat 24 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 127 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jozef Israëlsstraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Jozef Israëlsstraat 24 ligt rond €80.000 tot €105.000. De gemiddelde woningwaarde in Meezenbroek is €156.000. Dat komt neer op circa €1.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJozef Israëlsstraat 24 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Meezenbroek. De buurt telt 1.520 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.128 inwoners per km².
Jozef Israëlsstraat 24 is een woonhuis in Meezenbroek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Jozef Israëlsstraat 24 heeft 89 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Meezenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jozef Israëlsstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39 kg/jaar.
Jozef Israëlsstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Meezenbroek in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jozef Israëlsstraat 24 in Meezenbroek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jozef Israëlsstraat 24: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.