Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Inhoud
- 535 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
Schandelermolenweg 20 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 235 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schandelermolenweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Meezenbroek is €156.000. Dat komt neer op circa €1.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchandelermolenweg 20 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Meezenbroek. De buurt telt 1.520 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.128 inwoners per km².
Schandelermolenweg 20 is een woonhuis in Meezenbroek, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Schandelermolenweg 20 heeft 123 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Meezenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schandelermolenweg 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Schandelermolenweg 20 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Meezenbroek in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Schandelermolenweg 20 in Meezenbroek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schandelermolenweg 20: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.