Woningdetails
- Type
- Halfvrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Inhoud
- 414 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Indicatie vraagprijs
- €190.000 tot €240.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Van Limburg Stirumstraat 23 is een halfvrijstaande woning in Heerlen, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 320 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €156.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Limburg Stirumstraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmWelkom bij Van Limburg Stirumstraat 23 in Heerlen. Deze charmante en verrassend ruime woning met maar liefst vier slaapkamers is gelegen in een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Limburg Stirumstraat 23 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Meezenbroek is €156.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Limburg Stirumstraat 23 is een halfvrijstaande woning van 103 m² in de wijk Meezenbroek. De buurt telt 1.520 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.128 inwoners per km².
Van Limburg Stirumstraat 23 is een halfvrijstaande woning in Meezenbroek, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Limburg Stirumstraat 23 heeft 103 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Meezenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €156.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Limburg Stirumstraat 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.21 kg/jaar.
Van Limburg Stirumstraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 180 m².
De wijk Meezenbroek in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €156.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Limburg Stirumstraat 23 in Meezenbroek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.