Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1882
- Woonoppervlakte
- 244 m²
- Perceeloppervlakte
- 537 m²
- Inhoud
- 985 m³
- Kamers
- 9
Hei-Carisborgweg 1 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 537 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €177.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hei-Carisborgweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Hei-Carisborgweg 1 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Einde is €177.000. Dat komt neer op circa €725 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHei-Carisborgweg 1 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Nieuw-Einde. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.093 inwoners per km².
Hei-Carisborgweg 1 is een woonhuis in Nieuw-Einde, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hei-Carisborgweg 1 heeft 244 m² woonoppervlakte en 985 m³ inhoud. Het perceel is 537 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Nieuw-Einde ligt de gemiddelde woningwaarde op €177.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hei-Carisborgweg 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-01-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 17029.75 kg/jaar.
Hei-Carisborgweg 1 heeft 9 kamers.
De wijk Nieuw-Einde in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €177.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hei-Carisborgweg 1 in Nieuw-Einde bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hei-Carisborgweg 1: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1 km.