Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Inhoud
- 421 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Duitslandlaan 33 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €146.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Duitslandlaan 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vrieheide is €146.000. Dat komt neer op circa €1.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDuitslandlaan 33 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Vrieheide. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.272 inwoners per km².
Duitslandlaan 33 is een woonhuis in Vrieheide, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Duitslandlaan 33 heeft 97 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vrieheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €146.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Duitslandlaan 33 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.65 kg/jaar.
Duitslandlaan 33 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Vrieheide in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €146.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Duitslandlaan 33 in Vrieheide bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Duitslandlaan 33: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.