Streetview Belgiëlaan 3 Heerlen

Belgiëlaan 3, 6414 HM Heerlen

157 m² Bouwjaar 1929

Belgiëlaan 3 is een woonhuis in Heerlen, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €146.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
500 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Belgiëlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerlen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heerlen

1450 Inwoners
725 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€146.000 Gem. woningwaarde Vrieheide
61% Koopwoningen
5.272 Inwoners per km²

Locatie van Belgiëlaan 3

Vergelijkbare woningen in Heerlen

Veelgestelde vragen over Belgiëlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Belgiëlaan 3?

De gemiddelde woningwaarde in Vrieheide is €146.000. Dat komt neer op circa €930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Belgiëlaan 3 zich tot de wijk Vrieheide?

Belgiëlaan 3 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Vrieheide. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.272 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Belgiëlaan 3?

Belgiëlaan 3 is een woonhuis in Vrieheide, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Belgiëlaan 3 vergeleken met de buurt?

Belgiëlaan 3 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In Vrieheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €146.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vrieheide?

De wijk Vrieheide in Heerlen (Limburg) kenmerkt zich door 1.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €146.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrieheide?

Vanuit Belgiëlaan 3 in Vrieheide bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vrieheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Belgiëlaan 3: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vrieheide?

Recreatie nabij Vrieheide: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Belgiëlaan 3?

Een woningrapport voor Belgiëlaan 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vrieheide. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1929, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.