Streetview Oosterweg 49 Heerhugowaard

Oosterweg 49, 1706 BT Heerhugowaard

112 m² Bouwjaar 2025

Oosterweg 49 is een woning in Heerhugowaard, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
112 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oosterweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1420 Inwoners
520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
533 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde De Draai Zuid
91% Koopwoningen
1.826 Inwoners per km²

Locatie van Oosterweg 49

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Oosterweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterweg 49?

De gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Dat komt neer op circa €4.143 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterweg 49 zich tot de wijk De Draai Zuid?

Oosterweg 49 is een woning van 112 m² in de wijk De Draai Zuid. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterweg 49?

Oosterweg 49 is een woning in De Draai Zuid, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oosterweg 49 vergeleken met de buurt?

Oosterweg 49 heeft 112 m² woonoppervlakte. In De Draai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Draai Zuid?

De wijk De Draai Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?

Vanuit Oosterweg 49 in De Draai Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterweg 49: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Draai Zuid?

Recreatie nabij De Draai Zuid: restaurant (1.6 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Oosterweg 49?

Een woningrapport voor Oosterweg 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Draai Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.