Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 579 m²
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Groenlingstraat 36 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 579 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groenlingstraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Dat komt neer op circa €1.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroenlingstraat 36 is een woonhuis van 256 m² in de wijk De Draai Zuid. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.826 inwoners per km².
Groenlingstraat 36 is een woonhuis in De Draai Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Groenlingstraat 36 heeft 256 m² woonoppervlakte. Het perceel is 579 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Draai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groenlingstraat 36 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk De Draai Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Groenlingstraat 36 in De Draai Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groenlingstraat 36: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij De Draai Zuid: restaurant (1.6 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Groenlingstraat 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Draai Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.