Streetview Witte Klaverweide 16 Heerhugowaard

Witte Klaverweide 16, 1706 AB Heerhugowaard

118 m² Bouwjaar 2013 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Witte Klaverweide 16 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Witte Klaverweide 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Witte Klaverweide 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.9%
CO₂-emissie
24.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2275 Inwoners
700 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
831 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde De Draai Noord
72% Koopwoningen
2.228 Inwoners per km²

Locatie van Witte Klaverweide 16

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Witte Klaverweide 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Witte Klaverweide 16?

De gemiddelde woningwaarde in De Draai Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €3.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Witte Klaverweide 16 zich tot de wijk De Draai Noord?

Witte Klaverweide 16 is een woonhuis van 118 m² in de wijk De Draai Noord. De buurt telt 831 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Witte Klaverweide 16?

Witte Klaverweide 16 is een woonhuis in De Draai Noord, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Witte Klaverweide 16 vergeleken met de buurt?

Witte Klaverweide 16 heeft 118 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Draai Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Witte Klaverweide 16 en wat betekent dat?

Witte Klaverweide 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Witte Klaverweide 16?

Witte Klaverweide 16 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Draai Noord?

De wijk De Draai Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Noord?

Vanuit Witte Klaverweide 16 in De Draai Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.