2-onder-1-kapwoning Oosterweg Noord 3 Heerhugowaard

Oosterweg Noord 3, 1706 AA Heerhugowaard

154 m² Bouwjaar 2013 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Oosterweg Noord 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 310 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oosterweg Noord 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterweg Noord 3

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (138.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2275 Inwoners
700 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
831 Woningvoorraad
€443.000 Gem. woningwaarde De Draai Noord
72% Koopwoningen
2.228 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterweg Noord 3

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Oosterweg Noord 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterweg Noord 3?

De prijsindicatie voor Oosterweg Noord 3 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in De Draai Noord is €443.000. Dat komt neer op circa €2.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterweg Noord 3 zich tot de wijk De Draai Noord?

Oosterweg Noord 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 154 m² in de wijk De Draai Noord. De buurt telt 831 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.228 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterweg Noord 3?

Oosterweg Noord 3 is een 2-onder-1-kapwoning in De Draai Noord, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oosterweg Noord 3 vergeleken met de buurt?

Oosterweg Noord 3 heeft 154 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Draai Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterweg Noord 3 en wat betekent dat?

Oosterweg Noord 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterweg Noord 3?

Oosterweg Noord 3 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 138 m².

Hoe is de woningmarkt in De Draai Noord?

De wijk De Draai Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Noord?

Vanuit Oosterweg Noord 3 in De Draai Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.