Streetview Neeltje Lokerseland 10 Heerhugowaard

Neeltje Lokerseland 10, 1705 MC Heerhugowaard

157 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Neeltje Lokerseland 10 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 330 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
687 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Neeltje Lokerseland 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neeltje Lokerseland 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
178.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

3890 Inwoners
1505 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1517 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Zuidwijk
74% Koopwoningen
7.801 Inwoners per km²

Locatie van Neeltje Lokerseland 10

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Neeltje Lokerseland 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Neeltje Lokerseland 10?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidwijk is €364.000. Dat komt neer op circa €2.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neeltje Lokerseland 10 zich tot de wijk Zuidwijk?

Neeltje Lokerseland 10 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Zuidwijk. De buurt telt 1.517 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neeltje Lokerseland 10?

Neeltje Lokerseland 10 is een woonhuis in Zuidwijk, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Neeltje Lokerseland 10 vergeleken met de buurt?

Neeltje Lokerseland 10 heeft 157 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zuidwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neeltje Lokerseland 10 en wat betekent dat?

Neeltje Lokerseland 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-05-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neeltje Lokerseland 10?

Neeltje Lokerseland 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuidwijk?

De wijk Zuidwijk in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidwijk?

Vanuit Neeltje Lokerseland 10 in Zuidwijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.