Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Elisabeth ten Boom erf 2 Heerhugowaard

Elisabeth ten Boom erf 2, 1705 JB Heerhugowaard

164 m² Bouwjaar 1998 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Elisabeth ten Boom erf 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 236 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
601 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Elisabeth ten Boom erf 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elisabeth ten Boom erf 2

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (69.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2805 Inwoners
1110 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1089 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Huygenhoek Noord
82% Koopwoningen
7.602 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elisabeth ten Boom erf 2

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Elisabeth ten Boom erf 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Elisabeth ten Boom erf 2?

De prijsindicatie voor Elisabeth ten Boom erf 2 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Huygenhoek Noord is €360.000. Dat komt neer op circa €2.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elisabeth ten Boom erf 2 zich tot de wijk Huygenhoek Noord?

Elisabeth ten Boom erf 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de wijk Huygenhoek Noord. De buurt telt 1.089 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.602 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elisabeth ten Boom erf 2?

Elisabeth ten Boom erf 2 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Huygenhoek Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Elisabeth ten Boom erf 2 vergeleken met de buurt?

Elisabeth ten Boom erf 2 heeft 164 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Huygenhoek Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elisabeth ten Boom erf 2 en wat betekent dat?

Elisabeth ten Boom erf 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-07-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elisabeth ten Boom erf 2?

Elisabeth ten Boom erf 2 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Huygenhoek Noord?

De wijk Huygenhoek Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.