Tussenwoning Keinsmerwiel 25 Heerhugowaard

Keinsmerwiel 25, 1705 GJ Heerhugowaard

133 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Keinsmerwiel 25 is een tussenwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 95 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
95 m²
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Keinsmerwiel 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Keinsmerwiel 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
93.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2425 Inwoners
995 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
979 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Oostertocht Zuid
76% Koopwoningen
7.204 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Keinsmerwiel 25

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Keinsmerwiel 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Keinsmerwiel 25?

De prijsindicatie voor Keinsmerwiel 25 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostertocht Zuid is €348.000. Dat komt neer op circa €2.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Keinsmerwiel 25 zich tot de wijk Oostertocht Zuid?

Keinsmerwiel 25 is een tussenwoning van 133 m² in de wijk Oostertocht Zuid. De buurt telt 979 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.204 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Keinsmerwiel 25?

Keinsmerwiel 25 is een tussenwoning in Oostertocht Zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Keinsmerwiel 25 vergeleken met de buurt?

Keinsmerwiel 25 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 95 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oostertocht Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Keinsmerwiel 25 en wat betekent dat?

Keinsmerwiel 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Keinsmerwiel 25?

Keinsmerwiel 25 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostertocht Zuid?

De wijk Oostertocht Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostertocht Zuid?

Vanuit Keinsmerwiel 25 in Oostertocht Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3 km.