Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
- Inhoud
- 680 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 3
Noordscharwouderpolderweg 20 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 1000 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €506.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordscharwouderpolderweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
3 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
5 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.7 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied De Noord is €506.000. Dat komt neer op circa €2.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordscharwouderpolderweg 20 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Buitengebied De Noord. De buurt telt 412 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 91 inwoners per km².
Noordscharwouderpolderweg 20 is een woonhuis in Buitengebied De Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Noordscharwouderpolderweg 20 heeft 246 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 1000 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buitengebied De Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €506.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordscharwouderpolderweg 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.09 kg/jaar.
Noordscharwouderpolderweg 20 heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Buitengebied De Noord in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €506.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Noordscharwouderpolderweg 20 in Buitengebied De Noord bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.