Portiekwoning Tweede Kwartier 42 Heerhugowaard

Tweede Kwartier 42, 1704 AM Heerhugowaard

47 m² Bouwjaar 2020 2 kamers 1 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Tweede Kwartier 42 is een portiekwoning in Heerhugowaard, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
122 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tweede Kwartier 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Kwartier 42

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

750 Inwoners
505 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
571 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Stationsgebied
30% Koopwoningen
2.094 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Kwartier 42

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Tweede Kwartier 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Kwartier 42?

De prijsindicatie voor Tweede Kwartier 42 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsgebied is €229.000. Dat komt neer op circa €4.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Kwartier 42 zich tot de wijk Stationsgebied?

Tweede Kwartier 42 is een portiekwoning van 47 m² in de wijk Stationsgebied. De buurt telt 571 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.094 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Kwartier 42?

Tweede Kwartier 42 is een portiekwoning in Stationsgebied, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tweede Kwartier 42 vergeleken met de buurt?

Tweede Kwartier 42 heeft 47 m² woonoppervlakte en 122 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Stationsgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Kwartier 42 en wat betekent dat?

Tweede Kwartier 42 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Tweede Kwartier 42?

Tweede Kwartier 42 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stationsgebied?

De wijk Stationsgebied in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsgebied?

Vanuit Tweede Kwartier 42 in Stationsgebied bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.