Streetview Mahonialaan 53 Heerhugowaard

Mahonialaan 53, 1702 XB Heerhugowaard

124 m² Bouwjaar 1972 6 kamers Label C

Mahonialaan 53 is een woonhuis in Heerhugowaard, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 180 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mahonialaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mahonialaan 53

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

2725 Inwoners
1140 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Bomenbuurt
69% Koopwoningen
5.735 Inwoners per km²

Locatie van Mahonialaan 53

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Mahonialaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Mahonialaan 53?

De prijsindicatie voor Mahonialaan 53 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenbuurt is €317.000. Dat komt neer op circa €2.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mahonialaan 53 zich tot de wijk Bomenbuurt?

Mahonialaan 53 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Bomenbuurt. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.735 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mahonialaan 53?

Mahonialaan 53 is een woonhuis in Bomenbuurt, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mahonialaan 53 vergeleken met de buurt?

Mahonialaan 53 heeft 124 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bomenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mahonialaan 53 en wat betekent dat?

Mahonialaan 53 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mahonialaan 53?

Mahonialaan 53 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bomenbuurt?

De wijk Bomenbuurt in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenbuurt?

Vanuit Mahonialaan 53 in Bomenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.