Vrijstaande woning Jan Glijnisweg 115 Heerhugowaard

Jan Glijnisweg 115, 1702 PB Heerhugowaard

126 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jan Glijnisweg 115 is een vrijstaande woning in Heerhugowaard, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 1060 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
1060 m²
Inhoud
801 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan Glijnisweg 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Glijnisweg 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Heerhugowaard

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Heerhugowaard

1420 Inwoners
520 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
533 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde De Draai Zuid
91% Koopwoningen
1.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Glijnisweg 115

Vergelijkbare woningen in Heerhugowaard

Veelgestelde vragen over Jan Glijnisweg 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Glijnisweg 115?

De prijsindicatie voor Jan Glijnisweg 115 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in De Draai Zuid is €464.000. Dat komt neer op circa €3.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Glijnisweg 115 zich tot de wijk De Draai Zuid?

Jan Glijnisweg 115 is een vrijstaande woning van 126 m² in de wijk De Draai Zuid. De buurt telt 533 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Glijnisweg 115?

Jan Glijnisweg 115 is een vrijstaande woning in De Draai Zuid, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Glijnisweg 115 vergeleken met de buurt?

Jan Glijnisweg 115 heeft 126 m² woonoppervlakte en 801 m³ inhoud. Het perceel is 1060 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Draai Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Glijnisweg 115 en wat betekent dat?

Jan Glijnisweg 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Glijnisweg 115?

Jan Glijnisweg 115 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Draai Zuid?

De wijk De Draai Zuid in Heerhugowaard (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Draai Zuid?

Vanuit Jan Glijnisweg 115 in De Draai Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2 km.