Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Inhoud
- 190 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 1
Burgemeester Kuperusplein 89 is een appartement in Heerenveen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Kuperusplein 89
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
0.6 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester Kuperusplein 89 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €207.000. Dat komt neer op circa €3.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Kuperusplein 89 is een appartement van 52 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.089 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.888 inwoners per km².
Burgemeester Kuperusplein 89 is een appartement in Centrum, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Kuperusplein 89 heeft 52 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 13 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Kuperusplein 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester Kuperusplein 89 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Centrum in Heerenveen (Friesland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Burgemeester Kuperusplein 89 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Kuperusplein 89: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.