Streetview Kleine Houtweg 47 Heemskerk

Kleine Houtweg 47, 1969 KV Heemskerk

119 m² Bouwjaar 2002

Kleine Houtweg 47 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 590 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
590 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kleine Houtweg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Heemskerk

345 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
146 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde De Houtwegen
71% Koopwoningen
984 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Houtweg 47

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kleine Houtweg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Houtweg 47?

De gemiddelde woningwaarde in De Houtwegen is €551.000. Dat komt neer op circa €4.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Houtweg 47 zich tot de wijk De Houtwegen?

Kleine Houtweg 47 is een woonhuis van 119 m² in de wijk De Houtwegen. De buurt telt 146 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Houtweg 47?

Kleine Houtweg 47 is een woonhuis in De Houtwegen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kleine Houtweg 47 vergeleken met de buurt?

Kleine Houtweg 47 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 590 m². In De Houtwegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Houtwegen?

De wijk De Houtwegen in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Houtwegen?

Vanuit Kleine Houtweg 47 in De Houtwegen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Houtwegen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Houtweg 47: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Houtwegen?

Recreatie nabij De Houtwegen: restaurant (0.6 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kleine Houtweg 47?