Streetview Kleine Houtweg 48 Heemskerk

Kleine Houtweg 48, 1969 KT Heemskerk

116 m² Bouwjaar 1934 Label E

Kleine Houtweg 48 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 196 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
196 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kleine Houtweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Houtweg 48

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
218.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

870 Inwoners
330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Heemskerkerduin
88% Koopwoningen
292 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Houtweg 48

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kleine Houtweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Houtweg 48?

De gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €5.198 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Houtweg 48 zich tot de wijk Heemskerkerduin?

Kleine Houtweg 48 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Houtweg 48?

Kleine Houtweg 48 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleine Houtweg 48 vergeleken met de buurt?

Kleine Houtweg 48 heeft 116 m² woonoppervlakte. Het perceel is 196 m². In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Houtweg 48 en wat betekent dat?

Kleine Houtweg 48 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heemskerkerduin?

De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Vanuit Kleine Houtweg 48 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?