Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
Kleine Houtweg 26 is een woonhuis in Heemskerk, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kleine Houtweg 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €3.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKleine Houtweg 26 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².
Kleine Houtweg 26 is een woonhuis in Heemskerkerduin, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kleine Houtweg 26 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kleine Houtweg 26 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Kleine Houtweg 26 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kleine Houtweg 26: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.8 km.