Streetview Kleine Houtweg 10 Heemskerk

Kleine Houtweg 10, 1969 KR Heemskerk

233 m² Bouwjaar 2017 Label G

Kleine Houtweg 10 is een appartement in Heemskerk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
233 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kleine Houtweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Houtweg 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.43
CO₂-emissie
6358.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Heemskerk

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Heemskerk

870 Inwoners
330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
344 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Heemskerkerduin
88% Koopwoningen
292 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Houtweg 10

Vergelijkbare woningen in Heemskerk

Veelgestelde vragen over Kleine Houtweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Houtweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Heemskerkerduin is €603.000. Dat komt neer op circa €2.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Houtweg 10 zich tot de wijk Heemskerkerduin?

Kleine Houtweg 10 is een appartement van 233 m² in de wijk Heemskerkerduin. De buurt telt 344 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Houtweg 10?

Kleine Houtweg 10 is een appartement in Heemskerkerduin, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kleine Houtweg 10 vergeleken met de buurt?

Kleine Houtweg 10 heeft 233 m² woonoppervlakte. In Heemskerkerduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Houtweg 10 en wat betekent dat?

Kleine Houtweg 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-04-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6358.65 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Heemskerkerduin?

De wijk Heemskerkerduin in Heemskerk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?

Vanuit Kleine Houtweg 10 in Heemskerkerduin bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Heemskerkerduin?